اطـلاعـیـه : آمار بازدید + تشکر ویژه (لطفا همه مطالعه نمایید)

در این قسمت جدیدترین نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

اطـلاعـیـه : آمار بازدید + تشکر ویژه (لطفا همه مطالعه نمایید)

پستتوسط CafeWeb » شنبه مهر ماه 22, 1390 1:31 am

با عرض سلام خدمت کلیه برادران و خواهران گرامی :

به یاری و اراده خداوند تبارک و تعالی پس از شش ماه و 22 روز (22مهر 90) فعالیت مداوم و پشتکار دوستان امروز آمار بازدید از سایت به بیش از 10 هزار بازدید رسید این امر مبین این سخن است  که دست الله تعالی با جمع و گروه است .
بسی جای امیدواری و شادمانی است .
امید است که این نتیجه خوشایند ما را دلگرم تر و امید وارتر کند که بیش از پیش و با جدیت و تلاش هر چه بیشتر در این جامعه مجازی رسالت خویش را به انجام رسانیم .

این ثمره نتیجه ی فعالیتهای خالصانه و همت بلند شما عزیزان است .

و به پاس تشکر از همکاری کلیه دوستان نام بعضی از دوستان را که در این مدت با ما همکاری نموده اند را در زیر می آوریم :

Mehr :  از خواهر گرامی داده کوثر بسیار سپاسگزاریم که در ابتدای فعالیت سایت به طور مداوم در کلیه زمینه ها در سایت با ما همکاری کرده و به طور قاطع می توان گفت فعال ترین کاربر تالار گفتمان بوده اند و فعالیت  به زحماتشان به مدیریت تالار بانوان انتخاب شده اند و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی برایشان اجری بی پایان در نظر گیرد

Noha : از خواهر گرامی داده نصیره بسیار سپاسگذاریم که در ابتدای فعالیت سایت به طور مداوم در کلیه زمینه ها در سایت با ما همکاری کرده و راه اندازی بخش بانوان را در اوایل فعالیت سایت مدیون ایشان می باشیم و روز به روز شاهد پیشرفت در فعالیت بخش خواهران بودیم و الان هم برای فعالیتشان در سمت دبیری سایت از ایشان سپاسگزاریم و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی برایشان اجری بی پایان در نظر گیرد.

Sharakampava  :  از بردار گرامی کاک میلاد بسیار سپاسگزاریم که در ابتدای فعالیت سایت به طور مداوم در کلیه زمینه ها با ما همکاری کردند و مدیریت تالار فرهنگی – اجتماعی رو بر عهده داشتند و  الان هم مدیر تالار گفتمان هستند و از ایشان بسیار سپاسگذاریم که هر روز تالار گفتمان را چک میکنن و به نحوه احسن و بسیار عالی در سایت همکاری می کنند و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی برایشان اجری بی پایان در نظر گیرد.

Sayf : از بردار گرامی کاک یحیی بسیار سپاسگزاریم که در ابتدای فعالیت سایت با ما همکاری نمودند و مدیریت بخش دینی را بر عهده گرفتند و شاهد پیشرفت های بسیار خوبی در بخش دینی سایت بودیم که این پیشرفت ها را مدیون کاک یحیی و و تیم دینی سایت هستیم که امیدواریم فعالیتشان در زمینه دینی هرچه بیشتر و پربارتر شود سپاسگزاریم و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی برایشان اجری بی پایان در نظر گیرد.

و  از مدیران گرامی تالار ها abdulrahman و  basireh و matin  و iman  و Ali-Reza-Ghafar و avin   برای فعالیت شان و کمک در اداره نمودن تالار ها و کمک به پیشرفت و شکوفایی تالار گفتمان و ارسال مطالب عالی شان در زمینه های فعالیتشان کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم

و از کاربران گرامی  mosabsalehii و osame1989 و Ram و saye و sobhan009s و omedravansare و abumoez و faezeh و osameh و kchikurd و Naser و kazari   و samira و Baran-bahari و shada و hedyeh و Film و rozhina و ommoez و آزیتا  به خاطر فعالیت در تالار گفتمان و ارسال پست های جالب و همکاری عالی بسیار سپاسگزاریم

و برای صفحه اصلی از دوستان گرامی  عبدالله شهریاری ، ارشد شریفی ، مبین نادری ، خالد آذری ، ارشاد بادفر ، کورش یوسفی ، محمد حسین زاده ، ابراهیم کامران پور ، مصلح محمودی ، یاسر احمدی ، آبتین رحمانی ، حسنی رشیدی ، سمیه عسگری ، آتنا نقشبندی ،فائزه سلیمی ، یسرا کریمی که با ارسال مطالب مفیدشان باعث پیشرفت سایت شدند سپاسگزاریم

و تشکری ویژه دارم خدمت جناب دکتر جزاء راهکان که همیشه با کلام گرمشان موجب دلگرمی ما شدند و در سایت هم با ارسال مقالاتشان با ما همکاری نمودند و امیدواریم که خداوند تبارک و تعالی برایشان اجری بی پایان در نظر گیرد.

در پایان از تلاش تمامی دوستان و کاربران و بازدیدکنندگان و از عزیزان دیگر که بیم داریم آنها را از قلم انداخته باشیم، کمال سپاس و تشکر را داریم.

آخرين ويرايش توسط CafeWeb on جمعه دي ماه 30, 1390 12:27 pm, ويرايش شده در 5.

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها: 7
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), bitajan (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), kazari (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), mehr (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), osame1989 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), samira (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), آزیتا (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 50%

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط kazari » شنبه مهر ماه 22, 1390 1:37 am

تشکر ویژه
من هم به سهم خودم از همه دوستان و به خصوص کا اسامه کمال تشکر رو دارم!
زحمت اصلی به دوش جنابعالی است که بی تعارف خوب دارید از پسش برمیاید.
دستتون درد نکنه
خدایا ما را به راه راست هدایت فرما
نماد کاربر
kazari
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 13, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 98 بار
تشکر شده: 140 بار
امتياز: 560

پستتوسط sayf » شنبه مهر ماه 22, 1390 1:45 am

منم به نوبه خودم به همه پینوسی های عزیز تبریک میگم :wink:
ضمنا اگه کاری هم کرده باشم انجام وظیفه بوده و امیدوارم مورد قبول خدا و بندگان صالحش قرار گرفته باشه. کار بخش دینی هم به همت دوستان بود و بنده کمترین اونا هستم.برای اونا هم دعای خیر کنید.
الان با کاک مصعب صحبت می کردم. میگفت فعلا به نت دسترسی نداره، اما ازم خواست به جاش تبریک بگم. جای اونم خالیه

میخوام مطلبی رو که در تاریخ سه شنبه 90/2/20 تو تالار گذاشته بودم براتون بذارم:

«با یاری و توفیقات پروردگار و با عنایت بازدیدکننگان عزیز، امروز برای اولین بار( البته تاجایی که من اطلاع دارم) آمار بازدید روزانه ی سایت از مرز 1000 نفر گذشت و چهاررقمی شد
به همین خاطر لازمه که از صمیم قلب از بازدیدکننده گان گرامی جهت حضور مؤثر و دلگرم کننده شون و همچنین از اعضای زحمتکش سایت علی الخصوص مدیر دلسوز و خوش سلیقه ی سایت تشکر کنم و این رویداد خجسته رو خدمتشون تبریک بگم
این رویداد مبارک مطمئنا نوید آینده ای پربار و البته با مسئولیتی مضاعف رو برای تمامی کاربران بویژه اعضای سایت داره

با آرزوی تداوم توفیقات الهی برای همگی کاربران و اعضا و با امید تداوم همراهی ایشان»

حالا خودتون مقایسه کنید و ببینید چه زود گذشت،  و چه زود آرزوی بزرگ اون روز، مایه خنده امروز شد :)
موفقیت و رکورد جدید رو هم تبریک میگم :D  :D  :D

به امید روزی که به این مطلب هم بخندیم...
با آرزوی تداوم توفیقات الهی برای همگی کاربران و اعضا و با امید تداوم همراهی ایشان  
ما میخواهیم با بینشی عمیق و صحیح، به سوی پروردگار دعوت دهیم.
نماد کاربر
sayf
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه ارديبهشت ماه 5, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 128 بار
تشکر شده: 130 بار
امتياز: 10

پستتوسط saye » شنبه مهر ماه 23, 1390 10:41 am

سلام.
تبریک میگم و تشکر بسیار دارم از مدیر زحمت کش و تموم اون دوستایی که اسمشون اومد و نیومد.
از خدا توفیق اخلاص و حکمت و همت رو برای تمام زحمت کشای سایت خواستارم.
دو صد گفته چون نیم کردار نیست...
نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 520 بار
تشکر شده: 213 بار
امتياز: 990

پستتوسط ModireTalar » شنبه مهر ماه 23, 1390 12:13 pm

منم به نوبه خودم پنج رقمی شدن آمار بازدید روزانه سایت رو به پینوسی های اهل پینوس تبریک میگم،
این موفقیت ها ایجاد نمی شود مگر با تلاش، پشتکار و جدیت در فعالیت مداوم و مفید،
از کاک اسامه دوست و برادر عزیزم بخاطر زحمات و تلاش فراوان برای مدیریت هر چه بهتر سایت و از بقیه دوستان،کاربران و مدیران سایت بخصوص خواهر گرامی داد کوثر که با نظرات و مطالبشون به سایت رونق می دهند تشکر می کنم.
یک درخواست هم برای ادامه بهتر فعالیت از کلیه کاربران دارم؛برای بالا بردن سطح سایت در همه زمینه ها لازم است مطالبی که برای صفحه اصلی ارسال می شوند قوی تر،اندیشمندانه تر و با دقت و ظرافت بیشتری نوشته شوند تا سایت بتواند به نحو احسن پاسخگوی نیاز افراد بازدید کننده باشد و جایگاهی ویژه و خاص در بین سایت ها و وبلاگهای منطقه پیدا کند.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ModireTalar در شنبه مهر ماه 23, 1390 1:04 pm .
نماد کاربر
ModireTalar
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 633 بار
تشکر شده: 275 بار
امتياز: 2640

پستتوسط avin » شنبه مهر ماه 23, 1390 12:39 pm

سلاو خودای گه وره تان لی بی....
ئه مه مایه ی شانازیه....ئه مه شانازی دینی.....
ئه مه هه موی ده س ناکه ویت ته نانه ت به ئیش و زه حمه ت نه بی
سپاس بو هه موی ئیوه....
ئه وانه ی وا به زه حمه ت و به عه لاقه دوای ئه م ئیشه که وتون و
به تایبه ت زوربه یان ئامانجی زوریان بو ئه م ولاته هه یه....
هه ر سه ربه رز و سه ر که وتو و رزگار بن
در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
نماد کاربر
avin
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 31, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 336 بار
تشکر شده: 531 بار
امتياز: 1820

پستتوسط mehr » شنبه مهر ماه 23, 1390 1:45 pm

هر که کارش از برای حق بود
کار او پیوسته با رونق بود

با سلام و عرض ادب

از نگاه من "پینووس" یک دانشگاه است،دانشگاهی با دانشجویانی حق جو  و ممتاز،که هر کلاسش مملو از عشق و ایثار،و همه کاربرانش چون مدرسانی دلسوز و عاشق از وقت و حتی تنشان بدون هیچ چشمداشتی عاشقانه خدمتگزاری می کنند.

من خدا را شاکرم که در این دانشگاه خدمت می کنم و هر روز با تلاش شما عزیزان دلسوز بر دانشم افزوده می شود.

از مدیر دلسوز سایت کاک اسامه بسیار سپاسگزارم که اگر صبر و تلاش ایشان نبود هیچوقت شاهد چنین پیشرفتی نمی شدیم. و از همه پینوسیای عزیز نهایت تشکر دارم که اگر بذل توجه و نظرات سازنده شان نبود توان ادامه راه را نداشتیم.

هه ر یه ک  له  ئیمه  یه کیک  فیر بکات
له ره نج  و کوشش بیتو کول نه دات
له دوای چه ند سالیک له نه فام ، نه زان
پاک  ئه بیته وه  سه رانسه ر وولات
"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها:
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 1274 بار
تشکر شده: 1137 بار
امتياز: 1630

پستتوسط Ramin » شنبه مهر ماه 23, 1390 4:12 pm

سلام، منم این موفقیت رو به آقای قادری و تمام کاربران عزیز پینوسی تبریک میگم...
وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Noha » شنبه مهر ماه 23, 1390 4:41 pm

هوالمستعان

سلام الله علیکم

خوشحالم که این موضوع بهانه ای شد تا یادی کنیم از تلاش ها و زحمات همدیگر، خصوصاکاک اسامه که انصافا"برای پینوس زحمت  زیادی می کشند.

همچنین از تمام کاربران گرامی و دلسوز که احساس مسئولیت می کنند،و با فعالیت های چشمگیر

و مؤثرشان باعث بالا بردن آگاهی و تعالی ایمانی مخاطبان می شوند،سپاس گزارم،

.از خداوند منان توفیق هر چه بیشتر توأم با اخلاص و پشتکار فراوان رابرای تمام اهالی پینوس خواهانم.

رستگار باشید

الـلـهم ء ات أنــفـسنا تقـــواهــا و زکیـــها إنــک أنــت خــیر من زکــیها

نماد کاربر
Noha
معاون و ناظر سایت
معاون و ناظر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 2031 بار
تشکر شده: 1557 بار
امتياز: 4930

پستتوسط abdulrahman » يکشنبه مهر ماه 23, 1390 12:55 am

باعرض سلام و خسته نباشید به همه ی پینوسی ها
من هم از همه تشکر می کنم ...به خصوص کاک اسامه

بازدید 12 هزار نفری امروز رو هم به همه تبریک عرض می کنم

امیدوارم از این 12 هزار نفر ،چند نفر تاثیر خیلی خوبی از سایت گرفته باشند و حتی اگر این سایت باعث اصلاح کار اشتباهی در رفتار یک نفر هم شده باشه کم نیست و انشالله اجر و پاداشش پیش خدا محفوظ باشه.
مقاله ی شماره دوی تالار دینی رو که خوندید...بحث اخلاص بود  .... (انما الاعمال بالنیات...)...
برام این سوال پیش اومده که اگر قرار باشه درصد اخلاص کاری رو که داریم اینجا انجام می دیم بگیم هر کسی چه درصدی برای خودش پیش بینی می کرد؟نمی خوام جواب بدید فقط بیاید از خودمون بپرسیم...
الان بهتر می فهمم که چرا اخلاص اینقدر مهمه...

پینوس برای من هم مثل کلاس درسی شده ، که روی نیمکتی نشسته و درس گوش می دهم و باعث شده که در مواردی بیشتر از قبل تحقیق کنم یعنی اولین فایده ش داره به خودم میرسه.
امیدوارم اول کیفیت ،و بعد کمیت سایت بالاتر بره و از همه تقاضا دارم که به این نکته توجه کنن.
نماد کاربر
abdulrahman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 390 بار
تشکر شده: 249 بار
امتياز: 830

پستتوسط abumoez » يکشنبه مهر ماه 24, 1390 9:47 am

سلام علیکم

إن شاء الله خوب و خوش و سرحال باشین

منم به نوبه خودم به همه مدیران فعال و تمام کاربران این موفقیت رو تبریک میگم.

إن شاء الله از این به بعد بتونم عضوی از شما باشم و در کنارتان فعالیت کنم.

:twisted:
نماد کاربر
abumoez
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مهر ماه 12, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 26 بار
تشکر شده: 27 بار
امتياز: 0

پستتوسط Mmm » يکشنبه مهر ماه 24, 1390 12:29 pm

:roll: ؟؟؟
نماد کاربر
Mmm

سلام و خسته نباشی

پستتوسط Akam » يکشنبه مهر ماه 24, 1390 4:55 pm

عرض سلام و ادب و خسته نباشی دارم خدمت برادران و خواهران ایمانی
منم تبریک میگم ابتدا و خداوند منان رو شاکرم که توفیق داد در عرصه ای از عرصه های دعوت در دنیای امروز بتوانیم فعالیتی انجام دهیم.
از مدیریت سایت تشکر ویژه دارم به خاطر زحماتی که کشیدند انصافا هم از جهت مسایل فنی سایت و هم از جهت مدیریت بخش های دیگه سنگ تموم گذاشتند.

رَبَّنَا تَقَبَّلْ مِنَّا إِنَّكَ أَنتَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ وَتُبْ عَلَيْنَآ إِنَّكَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِيمُ
نماد کاربر
Akam
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: چهارشنبه تير ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 144 بار
تشکر شده: 30 بار
امتياز: 10

پستتوسط Ershad » يکشنبه مهر ماه 24, 1390 5:55 pm

سلام منم به همه خسته نباشيد ميگم. از همه م تشكر ميكنم.مخصوصا كاك اسامه كه بخوبي سايت رو مديريت ميكنه.واقعا جاي خوشحالي داره اميدوارم كه همه با توان بيشتر ادامه بدن.
از همه ي كاربراي فعال هم ممنونيم كه باعث رونق سايتن.از كاك يحيي عزيز هم تشكر ميكنيم كه خداييش آخره پتانسيله.كلا سيستمتو قبول دارم عزيز.
كاك اسامه  اگه وقت كردي اين پست ارسالي رو يه مختصر ويرايشي كن يه جاش به جاي صفحه نوشتي صحفه ! :wink:
به اميد فراگيرتر شدن صداي رساي پينوس
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم/موجيم كه آسودگي ما عدم ماست
شیوه نی من شیوه نی ئینسانیه     بانگی ئازادی و گڕوی یه کسانیه
نماد کاربر
Ershad
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر ماه 13, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 35 بار
تشکر شده: 61 بار
امتياز: 0

پستتوسط basireh » دوشنبه مهر ماه 25, 1390 2:19 pm

سلام

منم به نوبه ی خودم به مدیریت سایت ،دبیر سایت، مدیر تالار گفتمان و دیگر مدیران فعال و دلسوز و تمامی کاربران گرامی تبریک می گویم
ان شاالله این امر  ما را بیش از بیش دلگرم و امیدوار نماید .

ئایینه که م هاوکاری یه
بانگه وازی بیداری یه

بو رزگاریی گه ل و ولات
ئه مانخاته سه ر ریی خه بات
گر همچو من افتاده ی این دام شوی / ای بس که خراب فرقه و جام شوی  
ما عاشق و رند و مست و عالم سوزیم/ با ما منشین و گرنه بد نام شوی
نماد کاربر
basireh
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 317 بار