عوامل و فاکتورهای مهم در زیباتر کردن تابلو های تبلیغاتی شما

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

عوامل و فاکتورهای مهم در زیباتر کردن تابلو های تبلیغاتی شما

پستتوسط goli70 » چهارشنبه ارديبهشت ماه 11, 1398 9:59 am

یکی از فاکتورهای مهم در
و بحث
توجه به زیبایی و جذابیت بصری این نوع محصولات است. عوامل موثری در زیبا جلو دادن تابلو شما موثر است که می توانید این عوامل را بر حسب کاربردی و نوع تابلو خود تعیین نمایید. برای این موضوع لازم است ابتدا چارچوب مناسبی را بر حسب شغل، کالا و خدماتی که ارائه می دهد، برای تابلو خود معین کنید. از عوامل تاثیرگذار در زیبایی تابلو می توانیم به نوع تابلو انتخابی، ابعاد تابلو، متن و تصویر انتخابی، رنگ های به کار رفته و … اشاره کنیم. در ادامه به تشریح عوامل مهم در زیبایی تابلوها می پردازیم :
رنگ آمیزی
انتخاب رنگ مناسب با در نظر گرفته شغل و نوع تابلو،

عضويت  / ورود
و … همچنین ترکیب رنگ های متناسب تاثیر بسزایی در زیبایی تابلو شما دارد. استفاده از رنگ های متناسب و استفاده همزمان از ترکیب رنگ های سرد و گرم می تواند جلوه ای متفاوت و زیبا با تابلو شما ببخشد.

عضويت  / ورود
دارای طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد که به شما این امکان را می دهد تا با انتخاب رنگ مناسب زیبایی و جلوه ی محصول خود را چند برابر نمایید.

نورپردازی یا افکتهای نوری
بی شک استفاده از نورپردازی و افکت های نوری مناسب به خصوص اگر با دقت و توجه کافی انجام شده باشد، یکی از مهمترین عواملی است که می تواند زیبایی تابلو شما را چند برابر نماید. از جمله تابلوهایی که نور پردازی در آنها نقش دارد، می توانیم به چلنیوم ،

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
اشاره کنیم.

حجیم سازی
حجم دادن به تابلو ها و سه بعدی ساختن آنها تاثیر بسزایی در جذابیت و جلب توجه دارد، در ساخت تابلوهایی از جمله چلنیوم ، فلز ، پلاستیک می توان از این عامل استفاده نمود و به زیبایی آن افزود. نکته ای که در این رابطه ملزم به رعایت آن هستید، انتخاب میزان حجم و بعد کار و نورپردازی متناسب با یکدیگر است.

وضع طرح و گرافیک
مهمترین عامل را می توان انتخاب گرافیک و طرح مناسب معرفی نمود، گرافیک مناسب با نوع کاربردی تابلو و ابعاد زمینه آن متناسب باشد و عوامل جذابیت در آن رعایت شود تا به سرعت در ذهن بیننده ماندگار شود. همچنین در انتخاب گرافیک باید به نوع تابلو که انتخاب می کنید نیز توجه داشته باشید.
goli70
کاربر فعال
کاربر فعال
 
پست ها : 95
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 2, 1397 2:49 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان