معرفی اولین کشتی گردشگری کیش

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

معرفی اولین کشتی گردشگری کیش

پستتوسط amirali96 » يکشنبه دي ماه 29, 1398 11:41 am


عضويت  / ورود
همواره مقصد مهاجرت گردشگران داخلی بوده است . با دقت به این که در تعطیلات عید هستیم و بیشتر هموطنانمان به بخش ها متفاوت مرزو بوم مهاجرت کرده اند ; کیش نیز یکی‌از مسیرهای پر بازدید برای تعطیلات نوروزی است و جزیره‌ها جنوبی کشورمان از جمله نقاط دوست داستنی برای تفریح و گشت و گذار در روزها عید است .

به طور کلی جزیره ها خلیج فارس مقصدی ایده آل برای توریسم است و روز آپ دیت به تجهیزات این جزیره ها خوشگل افزوده می شود , در‌این روزها یک کدام از اخباری که در حوزه توریسم منتشر شد و ذوق زده کننده بود , به آب انداخته شدن اولی کشتی توسعه یافته توریسم اهل ایران با حضور نائب رئیس مدیریت جمهوری و مدیریت دلیل حیطه آزاد کیش در آب های خلیج عجم بود .
در جهت تقویت و گسترش صنعت توریسم دریایی جزیره کیش , این کشتی توسعه یافته توریسم به ناوگان اتوبار دریایی این جزیره طولانی تر شد .
در شامگاه 3 فروددین ماه 98 او‌لین کشتی توسعه یافته توریسم اهل ایران با حضور نائب رئیس مدیر جمهوری آقای سورنا ستاری و مدیرعامل حیطه آزاد کیش آقای غلامحسین مظفری در حاشیه دریا جزیره کیش به آب انداخته شد .
این کشتی توریسم اهل ایران که تاپ تورز اسم داراست به وسیله مهندسین و متخصص ها کارآزموده و توانای کمپانی اروندان خرمشهر ایجاد شده است .
این کشتی بزرگ ترین و توسعه یافته ترین کشتی مسافربری مرز و بوم به شمار می‌آید که از مال آلومینیوم تاسیس شده است .
کشتی تاپ تورز دارنده تاییدیه در بین المللی است که گنجایش جابجایی آن برای انتقال مسافر نزدیک به 220 نفر است . علاوه بر انتقال مسافر , این کشتی گنجایش انتقال 80 بدن توشه و 10 اتومبیل را دارااست که میتواند از روش دو محل ورود , بارگیری و تخلیه نماید .

عضويت  / ورود
سرعت و امکان دریانوردی در وضعیت جوی‌بار مختلف را دارااست که بخشی از خصوصیات شایان توجه این کشتی است .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان